Вхід
Категории

Про компанию

Автомагазин Тягач це роздрібний магазин автозапчастин до вантажних автомобилів країн СНД і Європейських виробників. 

Ми займаємося продажем автозапчастин до вантажних автомобилів понад 10 років і завоювали довіру у наших клієнтів як постачальники якісного товару за низькими цінами. Наші клиєнти це як крупні агро-холдинги, юридичні особи, підприємці так і індивідуальні власники автотранспорту.  В цей час наше ОСНОВНЕ направлення це реалізація запасних частин до автомобилів КамАЗ, МАЗ. Також ми активно вивчаємо перспективний для нас напрямок - автозапчастини до імпортних вантажних автомобилів.  Інтернет-магазин Тягач замислювався як зручний і зрозумілий сервіс для придбання автомобильних запчастин нашими постійними і новими клиєнтами.  Для зручності наполегливо рекомендуємо вам зареєструватися на сайті. Це суттєво зкоротить наш і ваш час при оформленні та відправці замовлення. Ми пропонуємо вам заощадити ваші гроші і час. Ми є платниками ПДВ. З корпоративними клієнтами підписуємо договір про співпрацю. Ведемо свою діяльність у чіткій відповідності із законодавством України. Ми добре розуміємо, щоб мати успіх у наших клієнтів, потрібно відповідати певним вимогам. За нашею думкою це: якість, асортимент, ціна.

ЯКІСТЬ. В першу чергу ми завоювали довіру наших клієнтів як постачальники якісного товару. Основну частину нашого асортименту займають оригінальні запчастини автомобільних заводів та заводів-суміжників. За проханням клієнтів ми ввели в асортимент  автозапчастини альтернативних виробників, які помітно дешевші. Якщо із якістю оригінальних запчастин все відмінно, то до підбору альтернативних запчастин ми підходимо уважно, так як  саме в дешевому сегменті особливо багато відвертого браку. Багаторічний досвід дозволив нам вивести з асортименту автозапчастини сумнівної якості . Тому відсоток звернень клієнтом з претензіями у нас вкрай низький, і в переважній більшості випадків при уважному вивченні ситуації причина виявляється не в якості нашого товару. Тому, якщо з якоїсь причини ви обираєте альтернативні автозапчастини з нашого асортименту, то і в цьому випадку можете розраховувати на безперебійну роботу. Очевидно, що альтернативні запчастини не мають такого ж ресурсу експлуатації, як оригінальні.  

АСОРТИМЕНТ. Ми тримаємо в асортименті на нашому складі до 5 тисяч унікальних позицій автозапчастин до автомобілів КамАЗ, МАЗ. Це дозволяє нам в переважній більшості випадків повністю задовольнити заявки клиєнтів без необхідності робити додаткові закупки. Ми ділери і співпрацюємо із усіма крупними оптовими постачальниками і виробниками в Україні. Сумарний асортимент доступних для замовлення автозапчастин обчислюється декількома десятками тисяч унікальних позицій. Із усього цього дійсно величезного асортименту, наш досвід дозволяє обрати для вас найкращі пропозиції найбільш затребуваних автозапчастин. Якщо ви не знаходите на нашому сайті необхідну автозапчастину - напишіть нам, і с високою долею ймовірності вже завтра - післязавтра ви отримаєте потрібну вам запчастину. Ми свідомо не показуємо на нашому сайті весь доступный асортимент. Дійсно, коли останнього разу купляли, наприклад, новий картер КПП КамАЗ або можливо вам не потрібно листати три сторінки, де буде до сотні варіантів, наприклад, прокладки головки блоку? ). Замість цього ви будете бачити затребуваний асортмент,  оригінальну запчастину та одну-дві перевірені часом альтернативи. За нашею думкою це зробить більш зручним користування нашим ВЕБ-сайтом та скоротить час формування вами заявок. Ми постійно слідкуємо за новинками, тому кожен тиждень на нашому сайті будуть з`являтися нові товари.

ЦІНА. Навіть з урахуванням вартості пересилки, на переважну більшість наших товарів ви отримаєте ціни нижче ринкових. Звертаємо вашу увагу, що ціни дійсні тільки при замовленнях через наш ВЕБ-сайт. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ. Для платників ПДВ реєструємо податкові накладні відповідно до законодавства України. Зверніть увагу на нашу закладку - "АКЦІЇ". На нашому сайті існує умовне обмеження на закупку менш ніж 500 грн. Замовлення менш ніж 500 грн. для нас не рентабельні, тому система автоматично додає 50 грн. на транспортні витрати.В нас є витрати на упакування, доставку товару на склад транспортної компанії, витрати часу співробітника на узгодження та оформлення замовлення. Просимо віднестися до цього пункту із розумінням. При варіанті самовивозу товару з магазину сума транспортування не начислюється при будь-якому замовленні. Якщо підсумувати все вищевказане, сайт tyagach.com.ua - це надійний і зручний ресурс, де ви зможете придбати якісні автозапчастини за доступними цінами. 

Вдалих покупок!